logo

Anamur Reklam

YENİ BAŞKAN KARANDAN AÇIKLAMALAR

4-agustos-2017-008Milliyetçi Hareket Partisinin yeni ilçe Başkanı Ahmet Karan yaptığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

MHP Anamur Belediye Meclisi Üyeliği görevini de yürüten Karan, düzenlediği basın toplantısında, kendisini bu göreve layık gören, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yardımcısı Şefkat Çetin ve MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’ye teşekkür etti.

Partisinin 2 Eylül’de yapacağı ilçe kongresinde aday olacağını belirten Karan, “Büyüklerimiz ve delegelerimiz takdir ederlerse MHP’yi daha ileriye götürmek, 2019’daki seçimlere hazırlamak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Karan, “Birleştirici, bütünleştirici bir tutum sergileyerek, partililerimizi ve halkımızı kucaklayacağız. Sosyal medya ve başka mecralarda Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve parti üst yönetimine hakaret etmeyen herkese kapımız açık. O hakaret edenlere karşı ise tavrımız nettir” diye konuştu.

Karan Anamur için yapılacak hizmetlerde biz siyasi düşünce ayrımı gözetmeksizin işbirliği yaparız sözleri ile devam ettiği konuşmasına

Yeni parti binasının kullanımı ile ilgili soruyu da Karan, “O bina MHP’li işçilerin, memurların maaşlarını, ekmek paralarını bağışlamasıyla yapıldı. Bununla ilgili elimizde belgeler mevcut. Hiç kimsenin endişesi olmasın, MHP’nin o binaya taşınması sağlanacaktır” dedi.

Karan’ın basın toplantısına Belediyelerden Sorumlu MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Gökmen, Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun, Ülkücü İşçiler Derneği Anamur Şubesi Başkanı Fatih Öğür, belediye meclisi üyeleri Derya Tuna ve Hatice Bozkurt ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com