logo

Anamur Reklam

Yeni Devlet Hastanesi ihaleye çıktı

 resim032resim043resim044Anamur Devlet Hastanesinin yapılması gündeme geldikten sonra kamuoyunda son günlerde durdurulduğu yönündeki iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

Konu ile ilgili olarak yaptığımız araştırmalar sonucu edindiğimiz bilgiye göre,

Hastanenin TOKİ tarafından ihale aşamasına getirildiği ve dosyanın TOKİ İhale Şube Müdürlüğüne teslim edildiği öğrenildi. Anamur Devlet Hastanesinin şu anda hizmet veren acil servis, halk sağlığı bölümü ve polikliniklerin yıkılarak yerine 150 yataklı hastane yapılacağı belirtilirken, yapım işinin bu yıl içerisinde başlayabileceği kaydedildi. Eski hastanenin yıkım ihalesi ile birlikte yaklaşık 20 milyon lirayı bulan ihale bedelinin olduğunu ve yeni yapılacak olan Anamur Devlet Hastanesininde, vatandaşların zor durumda kalmaması için her türlü önlemin alınacağını ve bölüm bölüm yıkılarak binanın inşaatı yapılacağı öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Yeni Devlet Hastanesi ihaleye çıktı” için 2 Yorum

  1. halime dedi ki:

    ne zamandır yapılacak diyorlar bi yapılamadı maşallah palavra bunlar geçin bunları.birde madem yıkılacakmış niye eski yıkılacak olan yerlere yeni şeyler yapılarak masraf yapıldı bu paranın suyu nerden gliyor

  2. mustafa dedi ki:

    dert mi oldu halime hanım muhalefetsiniz galiba….

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com