logo

Anamur Reklam
08 Ağustos 2019

Yeni lezzet durağı Emek Pide Fırını

Anamur’da birbirinden lezzetli pide ve lahmacun çeşitleriyle müşterilerine farklı seçenek ve damak tatları sunan Emek Pide Fırını yoğun ilgi görüyor.
Atatürk Bulvarı’nda Emniyet Müdürlüğü civarında hizmet veren ve Murat Ölmez tarafından işletilen Emek Pide Fırını, ekmek ve pide çeşitleriyle Anamur halkına hizmet veriyor.
İşletmeci Murat Ölmez, Anamur’da farklı seçenekler ve lezzetler sunan bir pide fırınının eksikliğini görerek işyerini açtıklarını söyledi.
Halka daha kaliteli hizmet vermek ve tüm yörelere hitap eden ürünler sunmak amacıyla fırını faaliyete geçirdiklerini ifade eden Ölmez, “Sağolsunlar, Anamur halkı bize yakın ilgi gösterdi. Teşekkür ediyorum. Yaklaşık 6 aydır Anamur’da faaliyetteyiz ve çok farklı lezzetler sunmaya başladık. Katmer, lahmacun, tırnaklı pide, kaşarlı pide, sucuklu pide, kuşbaşılı pide bunlardan bazıları. Anamur halkı ürünlerimizi beğendi ve bizi benimsedi” dedi.
İşletmeyi açma sürecinde kendilerine destek olanlara da teşekkür eden Ölmez, “Belediye Başkanımız sayın Hidayet Kılınç’a, Mustafa Nar abimize, Mersin Tantuni İbrahim abimize ve bize yardımcı olan bütün esnaflarımıza sonsuz teşekkürler ederiz. Onların da desteğiyle Anamur’a güzel bir işletme kazandırdığımız için mutluyuz” diye konuştu.
İşletmede 8 kişi çalıştırarak istihdama da katkı yaptıklarını ifade eden Ölmez, “Adana, Urfa, Antep, Konya ve diğer aklınıza gelen tüm yörelerin pide ve lahmacun çeşitlerini müşterilerimize sunuyoruz. Gelen müşterinin isteğine mutlaka cevap verip onların buradan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.
Ölmez, işyerinin temizliği ve hijyenine de büyük önem verdiklerini ifade ederek şöyle devam etti:
“Temizlik konusunda titiz davranıyoruz. Müşterilerimiz burada üretilen ürünleri güvenle tüketebilirler. İsteyen müşterilerimize mutfağımız açıktır, görebilirler. İmalat aşamasını izleyebilirler. Eğer müşterilerimizin kafasında bir soru işareti olursa kesinlikle bunu gideriyoruz. Eleştiri ve önerilere açığız.”
Murat Ölmez, vatandaşları değişik lezzetleri tatmaları için Emek Pide Fırını’na davet ederken, “Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com