logo

Anamur Reklam

Yeşilçayır’dan 29 Ekim mesajı

CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Yeşilçayır, mesajından şunları kaydetti:
“Bugün birçok kişinin hayal bile edemeyeceği yokluklar, sıkıntılar, acılar içinden çıkmış bir dahinin, ülkesine gerçekten sevdalı, özgürlüğü uğruna canını veren halkıyla birlikte kurduğu Cumhuriyetimizin bayramı. Öyle bir lider düşünün ki, dünyanın tüm süper güçlerine karşı durabilecek bir halk ordusu ve müthiş zekasıyla, kendisine inanan askerleriyle, yok oldu denilen bir ülkeden, güçlü ve asil bir cumhuriyet kursun.
Yeryüzünde ancak bir kez görülebilecek destansı bir olaydır ve ne mutlu ki bizlere, bu destanın sahibi Mustafa Kemal Atatürk’dür.
Atatürk deyince, umudun yeşermesi, kalbimizin daha hızlı atmasının sebebi işte bunlardır. Cumhuriyetimizin 96. Yaşına gelmesi kolay olmamıştır.
Bu milletin canı pahasına, büyük fedakarlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Çünkü Cumhuriyet Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyor, halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”
Yeşilçayır, 28 Ekim Pazartesi akşamı saat 19.00’da parti binasında gerçekleştirecekler Cumhuriyet Bayramı kutlama programına vatandaşları davet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com