logo

Anamur Reklam

Yılmazdan basın açıklaması

Untitled-131

Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz yazılı bir basın açıklaması yaparak Anamur halkına yeni müjdeler verdi.

AK Parti Anamur ilçe başkanı M. Feyzullah Yılmaz yazılı olarak yaptığı açıklama şöyle;

Anamur devlet hastanesinde çene ve diş röntgeni için kullanılan  panoramik film cihazının arızalanması nedeniyle hizmette aksamalar meydana gelmişti.

tarafımızca yapılan girişimler sonucunda söz konusu cihazın yenisi alınarak hastanemizde hizmete başlamış Olup halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Ayrıca 1 Kasım seçimleri öncesindeki vaatlerimiz arasında yer alan Demirören Göleti ve sulama ihalesi DSİ 6 bölge müdürlüğü tarafından 07. 02. 2018 tarihinde inşaat ihalesi yapılacak olan Demirören Göleti ve Sulaması bittiğinde Anamur ilçesi Demirören mahallesi sınırlarındaki 10/10 ‘daki mümbit tarım arazisi borulu sistem ile suya kavuşacaktır.

Anamur Ortaköy deresi 1 kısım ıslahı için 22 12 2017 tarihinde ihalesi yapılmış olup ihale süreci bittiğinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

Anamur dragon çayı ve Çeltikçi deresi 1 kısım ıslahı için DSİ 6 Bölge müdürlüğü tarafından 26 Ocak 2018 tarihinde ihalesi yapılmış olup ihale süreci devam etmekte olup inşaat bitirildiğinde çeltikçi mahallesi taşkın zararlarından korunmuş olacaktır.

Anamur halkı adına Bu hizmetlerin Anamur’a sağlanmasında desteklerini esirgemeyen başta Kalkınma Bakanımız Sayın Lutfi Elvan olmak üzere milletvekillerimize ve il başkanımıza teşekkür ederim dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com