logo

Anamur Reklam

Ahmet Özdemir’den kooperatif ortaklarına özel yeni yıl hediyesi

anamurgündme006Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir her yeni yılda yaptığı esnaflara yönelik hediye dağıtımında önce ki yıllarda ajanda, takvim, kalem,  saat hediyesi verirken bu yılda bu geleneğini devam ettirerek masraftan kaçınmayarak Bin adet tansiyon  aleti  hediye dağıtımına başladı.

Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak Kooperatif ortaklarımıza bu  yıl farklılık yaptıklarını söyleyen Başkan Özdemir konu ile ilgili gazetemiz Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Geçtiğimiz yıllarda Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak düzenli olarak ortaklarımıza  her yıl değişik tanıtım materyalleri hediye ettik. bu  yıl farklılık yapmak istedik ve yaptık. Bin ortağımıza tansiyon  aleti  veriyoruz. Gönlümüz  tüm ortaklarımızın  sağlıklı olmaları  ancak, her evde bulunması  gerektiğini düşündüğümüz ihtiyacı olan   tansiyon aletini  uygun gördük. Önümüzdeki yıl  daha farklı hediyelerimizle geleneğimizi devam ettireceğiz .” Dedi.
Kooperatif  ortaklarına  mesaj çekerek, armağanlarını, kooperatifi  ziyaret etmelerini  talep ettiklerini  de belirten  Özdemir, “ortaklarımızı  ziyaret ederek  yeni yıl  armağanlarını bizim vermemiz gerekir, ancak  kooperatif  çarşı merkezinde, ortaklarımızın   kooperatifimizi ziyaret etmelerini  daha  uygun bulduk.”  Diyerek  tüm ortaklarımızın yeni yılını tebrik ediyorum. Sağlıklı huzurlu, mutlu bir yıl geçirmelerini Allahtan niyaz ediyorum”Dedi.anamurgündme008 anamurgündme007anamurgündme009 anamurgündme010

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com