logo

Anamur Reklam

AK Ocaklar Seven Kahvaltı evinde birlik kahvaltısı düzenledi

gündem011

AK Ocaklar Anamur teşkilat binasının resmi açılışının yapılmasının ardından çalışmalarına başlamak üzere Birlik beraberlik ve motivasyon kahvaltısı düzenleyen Derneğin Başkanı Mustafa Kemal Aslan ve yönetiminde görev alan ekibi İskelede hizmet veren Seven Kahvaltı Evi Kefede Düzenledikleri kahvaltılı toplantıda çalışmalarına start verdiler.

Düzenlenen birlik beraberlik kahvaltısına AK Parti Anamur İlçe Teşkilatı yönetiminden Sadettin Gücük ve eşi Teşkilatta görev alan diğer üyeler eşleri ve çocukları katıldı.

Kahvaltı öncesi bir konuşma yapan AK Ocaklar Anamur İlçe Başkanı Mustafa Kemal Aslan konuşmasında şunları dile getirdi: “Genel başkanlığını Hakan Yiğit’in yaptığı ve tüm Türkiye’de örgütlenme çalışmalarını sürdüren AK Ocaklar Anamur teşkilatı yönetimi olarak düzenlediğimiz kahvaltımıza katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. “ Biz Ak ocaklar olarak düzenlediğimiz bu kahvaltımızda yönetimimizde bulunan arkadaşlarımızla birlikte sohbet etmek birlik ve beraberliğimizi geliştirmek amacımızdır. Her birimizin birlik ve beraberliğe dayanışmaya ihtiyacımız var. Bu tip toplantıların kardeşliğe ve dayanışmaya her zaman katkısı olur. Bu duygu ve düşüncelerle Ak Ocaklar olarak bundan böyle çalışmalarımıza programlarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu bir tanışma motivasyon ve birlik mesajı vermek adına düzenlediğimiz kahvaltıda emeği geçen arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. “Bizlere bu yolda destek veren, bizi bu davada destekleyen, bize bu görevi layık gören Sayın Genel Başkanım Hakan Yiğit başta olmak üzere Bizlerle beraber burada olan teşkilatıma, kadın kollarına, gençlik kollarına, teşkilat başkanımıza, bizi en başından beri destekleyen Anamur halkına Organizasyonumuzda emeği geçen tüm arkadaşlarıma Seven Kahvaltı evine ve güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyorum”Dedi.

Kahvaltı sonrası toplu bir hatıra fotoğrafı ile son bulan organizasyonun ardından gurup bir dahaki toplantıda buluşmak üzere karar alarak program sona erdi.gündem008gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem009 gündem010 gündem011

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com