logo

Anamur Reklam

AK Parti’nin yeni binası açıldı

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, AK Parti’nin yeni ilçe binasının açılışına katıldı.
Açılış töreninde, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile asla kavga içerisinde olmak istemediğini ve birlikte hizmet etmek istediğini söyledi.
İçme suyu projesine de değinen Kılınç, şunları söyledi:
“Anamur’un yıllardır kanayan bir yarası olan içmesuyu için geçenlerde Ankara’ya gittim. İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne uğradım. Sugözü’ndeki su ile ilgili 15 milyon TL karşılıksız para ayırdıklarını söyledi. İşte İlçe Başkanımız burada Pazartesi günü saat 10:00’da İller Bankası Genel Müdürünün yanında olacağım. 7 milyon liralık, eski parayla 7 trilyon liralık asfalt şantiyesi, bunun yanında konkosör tesisi, parke fabrikasını yapmak üzere. İller Bankası Genel Müdürümüz olumlu baktığını söyledi. Pazartesi günü saat 10:00’da yanındayım. Basının ve sizlerin huzurunda duyurmak istiyorum. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım gel, bu Sugözü’ndeki Anamur’un en büyük problemi olduğunu kendileri de kabul ediyorlar. MESKİ’nin himayesinde olan Su gözü projesinin hibe parasını arttırmak için gel beraber Genel Müdüre gidelim, 15 milyon olmasın, 30 olsun, 40 milyon olsun. Anamur’un ana programı olan Meski’nin ve kendisine bağlı olan Büyükşehir’e bağlı olan su projesini, Haydi hep beraber particilik gözetmeden birlikte çözelim.”
Konuşmaların ardından başkan Hidayet Kılınç, AK Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Anamur Ticaret ve Sanayii Başkanı Ferudun Torunoğlu, ve Ak Parti eski İlçe Başkanları, Belediye Meclis üyeleri Ak Parti yeni binasının açılış kurdelesini kestiler. Açılışta katılımcılara keşkekli yoğurt ikram edildi. Program bayramlaşmalarla sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com