logo

Anamur Reklam

ANADOLU LİSESİ ANAMUR’UN GURURU OLDU..

resim001Mersin Gençlik İl Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu ve Mersin İl merkezi ve ilçelerden 72 takımın katıldığı  2013-2014 öğretim yılı okul sporları faaliyetlerin de yer alan genç erkekler voleybol turnuvasında, Anamur Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Elmas yönetiminde, ilk turda Anamur, Bozyazı ve Aydıncık da bulunan liselerin oluşturduğu gruptan birinci olarak çıkarak, Mersin deki grup maçlarına katılma başarısı göstermişti.

Mersin de Mezitli spor salonunda  18-22 Kasım 2013 tarihlerinde oynanan 3.tur maçlarında, Erdemli 700.yıl Anadolu lisesini 2-0, Bozyazı çok programlı lisesini 2-0, Mersin Cemile Hamdi Ongün Anadolu Lisesini 2-0 yenerek çeyrek finale yükselmişti.

4 Aralıkta Mersin Olimpiyat kapalı spor salonunda  oynanan çeyrek final maçında Silifke Gazi Anadolu Lisesini 2-0 yenen Anamur Anadolu Lisesi Erkek Voleybol Takımı yarı finale yükselmişti.

Anamur Anadolu Lisesi Erkek Voleybol Takımı 5 Aralık 2013’te Mersin Olimpiyat kapalı spor salonunda oynanan yarı final maçında Mersin Kadri Şaman Meslek lisesini 3-1 yenerek finale yükseldi.

Final müsabakası sonucu Anamur Anadolu Lisesi il bazında yapılan Erkekler voleybol turnuvasında il 2. oldu.

Okul Müdürü Selahattin Uzan Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“ Anamur Anadolu Lisemiz 4 yıl içinde bir 1.lik ve birde 2.lik kazanarak Anamur’umuzu ilimizde en iyi şekilde temsil etmiştir.Başarılarımızda emeği geçen Beden Eğitimi öğretmenimiz Fatih Elmas’a , öğrencilerimize, katkılarından dolayı Okul Aile Birliği Başkanımız  Varol Günay’a , Okul Aile Birliği Üyelerine ve Belediye Başkanımız Mehmet Türe’ye  teşekkür ediyoruz.”resim002resim003

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com