logo

Anamur Reklam

Anamur Belediyesporda yüzler gülüyor

gündem015

Pazar günü oynanan Anamur Belediyespor – Gölhisarspor arasındaki futbol müsabakasına Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Eşi Meliha  Türe, Anamur Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, Anamur Esnaf, Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Anamur Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Türe, Anamur Belediyespor Yönetimi ve birçok Anamurlu Futbol sever izledi.
Konuk takım Gölhisarspor’un vuruşu ile müsabaka başladı. Dakika 18’de orta saha oyuncusu Mehmet Ali Baştan’ın güzel vuruşu ile güzel bir gole imza attı.
Müsabakanın ilk yarısında Anamur Belediyespor soyunma odasına 1 – 0 galip gitti, Maçın ikinci yarısında ev sahibi takım ile başlama vuruşunu gerçekleştirdi. Dakika 57’de takımın 10 numarası Mehmet Ali Baştan kendini tekrar göstererek takımının ve kendinin 2. Golüne imza attı.
Maçın 68. Dakikasında Silifke Belediyespor’a güzel bir röveşata golü atan ve ‘’Facebook Bölgesel Amatör Lig 7. Grup sayfasında’’ haftanın golü seçilen Ersin Işık sahneye çıktı düzgün bir vuruş ile Anamur Belediyesporun 3. Golüne imza attı.
Gölhisar’ın bu dakikalarda Anamur Belediyespor kalesine yüklenmeye başladıkları dakikada Anamur Belediyespor Kalecisi Kadir Bellibaş kalesini gole kapattı birbirinden güzel kurtarışlara imza attı.
Dakika 85’de sahneye düzgün bilek kabiliyetleri olan Mustafa Tan çıktı ve Anamur Belediyesporun 4. Golüne imza attı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte 90 dakika boyunca hiç susmadan şehrinin takımına sahip çıkan Anamur Yörükler Grubunun yanına giderek karşılıklı olarak tezahürat yaptılar.
Alınan galibiyetten sonra Anamur Belediyespor 25 puanla ligde 6. Sırada yer alıyor. Rakiplerimiz Mut İdman Yurdu 27 puan ile 4. Sırada, Medcem Silifke Belediyespor ise 21 puanda 9. Sırada yer alıyorgündem012 gündem013 gündem014 gündem016

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com