logo

Anamur Reklam

Anamur E.K.K. Tadilat ihalesi yapıldı

 resim002Anamur Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin tadilatı için açılan ihale Bozkurt Yapı firması tarafından kazanılarak yapına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Konu ile ilgili olarak oda binasında yapılan kapalı zarf usulü ile gerçekleşen ihaleye katılan firmaların zarfları Oda Başkanı Ahmet Özdemir, ve yöneticilerden oluşan ihale komisyonu tarafından açılarak 4. firmanın teklif verdiği ihaleyi KDV dahil 74 bin liralık teklif veren Bozkurt Yapı Firması kazandı.

Yapılan ihale sonrasında bir konuşma yapan Başkan Ahmet Özdemir, “ Odamızın uzun yıllardır bakıma ihtiyacı olduğunu ve bakımının yapılmadığını belirterek,”100 metrekarelik oda binamızın bakım, onarım, ve tadilatı için i artık düğmeye basıldı. En kısa sürede’de tamamlanarak hizmete girecektir”Dedi. Özdemir, Yenilenecek olan binamızda ise personele özel çalışma alanı, misafirleri konuk edeceğimiz oturma salonu, mutfak, ve toplantı salonu ile hizmet verecektir. Güçlü bir yapıya sahip odamız bundan böyle adına yakışır bir düzenleme ile hizmete devam edecektir. Önümüzdeki günlerde ihaleyi kazana firma Bozkurt Yapı ile sözleşmemizi yaparak inşaatına başlanacağını söyleyen Özdemir, Yapım tadilatının 45 gün içerisinde tamamlanacağını söyledi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com