logo

Anamur Reklam

ANAMURUN MUZU VE ÇİLEĞİNE MUHTEŞEM BESTE

anamurgündme002Anamur’da yıllardır müzik sektöründe hizmet veren Orkestra Erman adı ile eğlencelerin vazgeçilmez ismi Eşref Erman sözü müziği kendine ait Anamurun Muzu ve Çileği adında yaptığı bu parça ile dilden dile dolaşıyor.

Söz ve müziği kendine ait parçasını stüdyosunda aylardır gecesini gündüzüne katıp siz dinleyicilerine armağan eden Erman, Anamur’a olan bağlılığını gözler önüne seriyor. Daha şimdiden Anamurluların dilinde dolanmaya başlayan parça yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.

Anamur Halkına en güzel hizmeti verebilme adına sektöründe  yorumları, sesi, ve besteleri ile büyük bir yol kat eden  Eşref Erman konu ile ilgili gazetemize verdiği bilgide şunları söyledi. “ Ben şahsım olarak bu memlekette doğup büyüyen müziğe kendini adamış biri olarak siz değerli Anamurlular başta olmak üzere Bozyazı ve Akdeniz bölgesinde bu sektörde hizmet vermiş biri olarak, müzikle ilgili her dalda birbirinden güzel oyun havaları, halaylar, slov parçalar, dans müzikleri ve daha birçok repertuarımızda bulunan her yöreye hitap eden şarkılarımızla  Anamur’u müziğe doyurmak için sizlere yeni yaptığım Anamurun Muzu Ve Çileği sözü müziği kendime ait parçamı armağan ediyorum.

Bundan böyle öncesinde olduğu gibi artık Anamur’da kendi memleketimde kendi yöremin halkına hizmet vermek için Anamur’u müziğe doyurmak için Düğün sezonumuzuda bu güzel beste ile açtık.“Değerli Anamurlular başta söylediğim gibi Biz Orkestra Erman olarak bundan böyle Sizlere en iyi hizmeti verebilme adına bu yola çıktık.  Ve size bir telefon kadarda yakınız işte irtibat numaramız 05439392030 ‘dan bize günün her günü ulaşabilirsiniz. Biz Orkestra Erman olarak sizlere en güzel hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Umarım bu şarkıyı beğenirsiniz”Dedi.VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

anamurgündme001 anamurgündme003 anamurgündme004

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com