logo

Anamur Reklam

(ANTSO), ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzattı

anamurgündme011Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Anamur ve Bozyazı İlçelerinde Eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 700 eşofman takımını Anamur ve Bozyazı İlçelerinde Okul Müdürlerinin aracılığı ile teslim etti.

(ANTSO), Başkanı Ferudun Torunoğlu, konu ile ilgili odada yaptığı açıklamada, “TOBB ile işbirliği yaparak her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlar yaptıklarını belirterek, “Bu organizasyona verdiği destek için TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğluna teşekkür ederiz. Odamızın amacı birazda olsa eğitime katkıda bulunmaktır.  Ayrıca Anamur’da bizi destekleyen yetkililere de teşekkür ederiz. Amacımız ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimine katkı yapmaktır” dedi. Torunoğlu, okul müdürleri ile birlikte yaptıkları çalışmalar sonucu belirledikleri ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman takımlarını ulaştırmak üzere okul yetkililerine teslim etti.

Anamur ve Bozyazı’daki toplantılara Kaymakam Suat Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Dağıstan, oda yöneticileri ve okul müdürleri katıldı.anamurgündme015anamurgündme001 anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme013 anamurgündme014

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com