logo

Anamur Reklam

Aydın, ” Anamurlularımız Muzsporada, Anamursporada sahip çıkın”

Anamur Muzspor Başkanı Sami Aydın, Bu pazar Saat 14.00 ‘da  Kendi sahamızda oynayacağımız Mersin 1925  takımı ile yapacağımız önemli karşılaşmaya ilçe halkından takıma destek vermelerini istedi.

Aydın, Mersin Süper Amatör Ligi’nde Anamur Muzspor ve Anamur Belediyespor olmak üzere ilçenin iki takımının bulunduğunu belirterek, “Halkımızdan her iki takıma da destek vermelerini istiyoruz. Takımlara sahip çıkmalarını bekliyoruz” dedi.

Ligin bitimine 6 hafta kaldığını ifade eden Aydın, Gün Birlik beraberlik günü el birliği ile kenetlenirsek başaramayacağımız hiç bir şey olmaz “Biz Anamur halkından sadece manevi destek istiyoruz. Birlik beraberlik içerisinde ligdeki mücadelemize destek vermelerini bekliyoruz.  Biz takımımızın başarısı için gece gündüz çalışıyoruz.  Hakemlerin bilinçli olarak büyük haksızlıklar yaptığının da altını çizerek  Mersin bölgesinde kendi içinde   tüm takımlar bir birine sahip çıkıyor Bizde Anamur’da 2 takımız birbirimize sahip çıkalım Halkımızdan sadece stada gelerek takıma sahip çıkmalarını istiyoruz” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com