logo

Anamur Reklam
17 Ağustos 2019

Ayşegül ile Ali Oğulcan nişanlandı

Müteahhit Halil Cep’in kızı Ayşegül ile müzik öğretmeni Gültekin Uzun’un oğlu Ali Oğulcan Uzun, evlilik yolunda ilk adımı attı.
Anamur’un tanınmış ailelerinden Cep ve Uzun ailelelerinin evlatları, düzenlenen nişan töreniyle mutlu bir yolculuğa çıktı. Uzun yıllardır Anamur’da müteahhitlik yapan tanınmış işadamı Halil Cep eşi Ferda Cep’in kızı Ayşegül Cep, müzik öğretmeni Gültekin Uzun ile eşi Neslihan Uzun’un oğlu Ali Oğulcan ile mutlu bir hayata yelken açtılar.
Ünlüselek Otel’de düzenlenen nişan törenine Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, İlçe Tarım Müdürü Niyazi Sarıoğlu, her iki ailenin yakınları katıldı. Ayrıca nişan törenine, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve Devlet Denetleme Kurulu Başkanı Yunus Alınca da çelenk göndererek genç çifti tebrik ettiler.
Sade bir törenle gerçekleşen nişanda, gelin ve damat adayı misafirlere tek tek hoşgeldiniz diyerek selamlaştı ve tebrikleri kabul etti.
Kaymakam Kurdoğlu ve Belediye Başkanı Kılınç, yaptıkları konuşmalarda genç çifte hayırlı olsun dileklerini ileterek, düğünlerinin de sağlıklı ve mutlu bir şekilde gerçekleşmesi dileğinde bulundular. Daha sonra Kurdoğlu ve Kılınç, genç çiftin yüzüklerini takarak kurdeleyi kestiler. Ardından gecenin anısına genç çift ve aileler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com