logo

Anamur Reklam

BAŞKAN TÜRE STARTI ANITLIDAN BAŞLATTI

İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe seçim startını yine Anıtlıdan başlattı.

Geçen seçimde  Anıtlı  mahalle kahvehanesinde gerçekleştirilen toplantıya katılım bu yıl daha fazla idi  Vatandaşlar Başkan Türe’yi   “ Anamur Fatihi Hoş geldin” diyerek karşıladı.

Programda Başkan Türe’ye İYİ Parti Anamur İlçe Teşkilat Başkanı Erdal Bulut,  Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Türkay,  Ali Rıza Kibrit ve çok sayıda partili eşlik etti.

Program 10 yıllık süreçte Anamur genelinde yapılan hizmetlerin tanıtılması, daha sonra ise Anıtlı Köyüne yapılan hizmetlerin tanıtımı ile devam etti.

Programda ilk sözü Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Türkay aldı.  Türkay “Sizlerle bir kez daha birlikte olmanın sizin, huzurunuzda olmanın gururunu yaşıyoruz.  Hepiniz hoş geldiniz. Değerli hemşerilerim, bizler karşınıza azığımız ile geldik. Boş gelmedik, hizmetlerimizi anlatmak için geldik. Sizlerden ricam buraya gelen herkese azıklarında ne var sorun. Hizmet etmeyene oy vermeyin. “ dedi.

Türkay’ dan sonra söz alan İYİ Parti Anamur İlçe Başkan Erdal Bulut  İYİ Parti’ nin halkın talebi doğrultusunda kurulmuş bir parti olduğuna dikkat çekti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe  ise konuşmasına“Allah razı olsun sizlerden,  yetki verdiniz 10 yıldır belediye başkanlığını yürütüyorum. Benim bir duam vardır ” Allah’ım beni   dualarla bu göreve getiren insanlara karşı mahcup eyleme”. Şimdi  burada gözlerinize bakarak çok rahat konuşuyorum, karşınızda dimdik duruyorum, çünkü Anıtlı ’ya gerçekten gereken hizmeti verdik.Bunun en canlı şahidi Muhtarımdır. İmkânlar dâhilinde en iyi hizmeti verdik.

“Sorumluluk Alanımız Arttı”

2014’ten önce dragon ile sultan çayı arasında bir belediye başkanı iken 2014’ten sonra 56 mahalleye hizmet veren bir belediye olduk, sorumluluk alanımız bir anda arttı.

Biz yapılması gerekenin en iyisini yapıyoruz ki yapılmasında da iddialıyız.

“Biz İttifakı Halkla Yaptık”

Değerli hemşerilerim anlaşmak güzeldir, İttifaklar yapılır. Ama  Biz  ittifakımızı halkla yaptık. 10 yıldır iyi gününüzde ve kötü gününüzde de yanınızda oldum. Şu mahalleye en az 50 defa gelmişimdir. Şehidimizin cenazesinde ben buradaydım. Evine gittim, eğer o şehidin evini bilemezsen belediye başkanlığı yapamazsın, halkın içinde halkla iç içe olmazsan Belediye Başkanlığı yapamazsın. Bu köye 10 yıldır gelmezsen belediye başkanlığı yapamazsın.

Bizler seçim sürecimizi Anamur’a Antalya girişinde yani Anıtlı mahallemizde başlattık. Projelerimizi Meclis üyelerimiz anlattı. Yapacak olduğumuz projeleri anlattık. Sizlerin desteklerini bekliyorum. Mersin’de Sayın Burhanettin Kocamaz Başkanıma Anamur’da da şahsıma oy istiyorum.” dedi

Toplantı sonrası  Başkan Türe ve Ekibi  konvoy eşliğinde Anamur’a dönüş sağladı 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com