logo

Anamur Reklam

BAŞKAN TÜREYE OKULLARDAN ZİYARET

 resim005     Çocuk Her Yerde Çocuktur Projesi kapsamında Hollanda’ya gidecek olan öğrenciler Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret ettiler.

Anamur Kız Teknik ve Meslek Lisesi İngilizce Öğretmeni Esra Öğür tarafından hazırlanan ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Leonardo da Vinci Programı kapsamında kabul edilen Çocuk Her Yerde Çocuktur öğrenci hareketliliği projesi ile Hollanda’ya giderek staj görecek olan 12 kız öğrenci Başkan Mehmet Türe ile sohbet etti. Hollanda’ya gidecek olan Çocuk gelişimi Bölümü 11 ve 12.sınıf öğrencileri Hollanda’da Okul öncesi eğitimi ile ilgili 4 hafta süre ile staj yapacaklarını belirtirken Belediye Başkanı Mehmet Türe kendilerine başarı dileklerinde bulundu. Başkan Mehmet Türe 2-29 Haziran 2013 tarihleri arasında Hollanda’da bulunacak olan öğrencilere hediyeler sundu.

Proje Koordinatörü Esra Öğür Hollanda’da staj görecek olan öğrencilere Meslek dersi öğretmenleri Fatime Vatandaş ve Tuğba Çelik’in refakat edeceklerini belirtti.

AKDENİZ İLKÖĞRETİMDEN ZİYARET

Geçtiğimiz hafta içerisinde Başkan Mehmet Türe’yi ayrıca Akdeniz ilköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencileri ziyaret etti.

Öğretmenleri Alev Elmas eşliğinde Başkan Türe’yi ziyaret eden Çocuk Hakları Kulübü Oynadıkça Gelişiriz projesi ile ilgili Başkan Türe’yi bilgilendirdiler. Başkan Mehmet Türe öğrencilerle tek tek ilgilenirken yapılan çalışmalar hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Belediye Başkanı Mehmet Türe yeni yapılan 10 Çocuk Parkı’nı da öğrencilere anlatırken, ‘çocuklarımıza daha iyi oyun alanları sunabilmek en öenmli görevlerimiz arasında’ dedi.

Başkan Türe ve öğrenciler ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirdiler.resim006resim007resim014resim015

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com