logo

Anamur Reklam

Batı İletişim açıldı

Anamur’da ilteşim alanında faaliyet gösteren Batı İletişim törenle hizmete açıldı.
Törene Türk Telekom Bölge Satış Müdürü Aydemir Altıparmak ve Bölge Satış Yöneticisi Mehmet Kubat ile banka yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve esnaflar katıldı.
Bankalar caddesindeki işyerinin Bölge Satış Müdürü Aydemir Altıparmak, eksikliği hissedilen işyerini ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
İletişim alanında önemli ihtiyaçlara cevap vereceklerini ifade eden Altıparmak, “Numara taşıma, yeni hat, tesis, cihaz, internet, tivibu gibi Türk Telekom’un verdiği hizmetlerden vatandaşlarımızı hızlı ve kaliteli biçimde yararlandırmak üzere işyerimizi faaliyete geçirdik. Amacımız vatandaşlarımıza güzel hizmet vererek memnun olmalarını sağlamaktır” dedi.
Batı İletişim Sahibi Anıl Şahin de Anamur’da halka hizmet vermekten memnuniyet duyduklarını belirterek, “Burada kaliteli ve hızlı hizmet vereceğiz. Batı İletişim olarak bundan sonra Anamur’da yer almaktayız. Daha güler yüzlü, daha pozitif, daha güvenilir hizmet için sizlerle birlikte yol almaya devam edeceğiz” dedi.
İlçedeki önemli bir eksikliği gidermek için yola çıktıklarını ifade eden Şahin, “Eğitimli ekibimizle birlikte vatandaşlarımızın iletişim alanındaki ihtiyaçlarına cevap vereceğiz. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken güveni esas alacağız ve müşterilerimizin memnuniyetine önem vereceğiz” şeklinde konuştu.
Batı iletişimde numara taşıma, fatura tahsilatı, cihaz kampanyaları gibi Türk Telekom’un tüm hizmetleri müşterilere ulaştırılırken, aksesuar ve diğer iletişim ihtiyaçlarına da cevap veriliyor.
Şahin ve ekibi kurdele keserek yeni işyerinin açılışını gerçekleştirirken, konuklara da çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com