logo

Anamur Reklam

Beste ile Kemal’in muhteşem düğünü

İYİ Parti eski İlçe Başkanı Erdal Bulut’un kızı Beste ile işadamı Mesut Aydın’ın oğlu Kemal, muhtşem bir düğünle evlendi.
Aysel-Erdal Bulut çiftinin kızı Beste ile Havva-Mesut Aydın’ın oğlu Kemal’in 82 sosyal tesislerinde gerçekleşen düğününe siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Erdal Bulut ve dünürü Mesut Aydın, eşleriyle birlikte misafirlerini tek tek karşılayarak ‘hoş geldiniz’ dileklerini iletti ve tebrikleri kabul etti.
İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Anamur Belediye Başkanvekili Hüseyin Bozdemir, Belediye Eski Başkanı Mehmet Türe, AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Demir, CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, İYİ Parti Bozyazı İlçe Başkanı Süleyman Özaydın, MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Saadet Partisi İlçe Başkanı Menderes Bora, bazı belediye meclisi üyeleri, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yüzlerce davetlinin katıldığı düğünde genç çift, sahneye arkadaşlarıyla birlikte geldi.
Açılış konuşmasını kendileri yapan genç çift, misafirlere ‘hoş geldiniz’ diyerek teşekkür etti. Aileler, davetliler ve arkadaşları tarafından danslarda ve oyunlarda yalnız bırakılmayan genç çiftin mutluluğu gözlerinden okundu.
Belediye Başkanvekili Hüseyin Bozdemir de genç çifte Türk bayrağı ve Kur’an hediye ederek ömür boyu mutluluklar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com