logo

Anamur Reklam

CENGİZ PINAR: “ANAMUR’A HİZMET İÇİN VARIM”

DSC_0148 copy copyAK Parti’nin Anamur’daki önemli isimlerinden Mali Müşavir Cengiz Pınar, Anamur Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığının yanı sıra seçim komitesindeki yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

“Anamur’un artık kaybedecek zamanı kalmadı. Anamur’a hizmet iktidarın gücüyle gelecek” sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Pınar, vatandaşların AK Parti’ye büyük ilgi gösterdiğini söyledi.

Pınar, AK Parti’nin insan merkezli siyaseti ön planda tuttuğunu belirterek, “Ben de Anamur’un modern kent olabilmesi,  halkın refah içinde yaşayabilmesi için çalışmak üzere Belediye Meclis Üyesi ada adayı oldum. Aday olup seçildiğim takdirde ilçeme hizmet etmekten onur duyacağım. Anamur için projeleri üreterek, ilçemizin modern bir tarım ve turizm kenti olması için çalışacağım” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

CENGİZ PINAR: “ANAMUR’A HİZMET İÇİN VARIM”” için 2 Yorum

  1. kara oğlan dedi ki:

    CENGİZ EFENDİDE ENCÜMEN ADAYI OLURSA AK PARTİ ANAMUDA ÇÖKER.N E D E N DİYECEKSİNİZ.CENGİZ’İN KİM OLDUĞUNU ANAMUR’LU ÇOK İYİ BİLİYOR.PARADAN BAŞKASINI GÖZÜ GÖRMYEN BİR ADAM.SADECE O KADARI BİLE YETER.AK PARTİYE ÇELME TAKAN BİRİ ŞİMDİ KOYU AK PARTİLİ OLDU.İLÇE TEŞKİLATINI KURANLAR DA DIŞARDA KALDI.HEY GİDİ MENFEAT DÜŞKÜNLERİ,,,BU DÜNYA SİZİN İÇİN.YİYİN BAKALIM NEREYE KADAR…

  2. ibrahim dedi ki:

    cengiz kardeşim anamur için ne gerekiyorsa inşaallah yapar ve yapacağından eminim başarılar diliyorum yolunuz açık olsun.ANAMUR İÇİN KİM HİZMET YAPARSA ONUNLAYIZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com