logo

Anamur Reklam

CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ GEZİDEN DÖNDÜ

resim005          Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi Gezi İnceleme Ve Tanıtım Kulübü her yıl geleneksel hale getirdiği üniversiteleri tanıtım etkinliğine bir yenisini daha ekledi. Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hıdır ÇİÇEK, Gezi İnceleme ve Tanıtım Kulübü öğretmenleri; Zeki BAYAZ, Uğur  İNAN ve Hatice ÇANCI yaptıkları açıklamada şunları söylediler.’’Amacımız  her yıl bir üniversite seçerek; o üniversitenin çeşitli bölümlerini, ortamını, sosyal-kültürel etkinliklerini tanıtmak; böylece öğrencilerde üniversite hevesini artırmak, derse olan motivasyonu sağlamak, başarıyı yükseltmek, hayata bakış açılarını değiştirmek ve onları eğlendirerek streslerini azaltmaktır’’dediler.

Bu kapsamda Gezi İnceleme ve Tanıtım Kulübü olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ne bir tanıtım gezisi düzenledik. Üniversitenin bir çok bölümünün yanı sıra  çeşitli sosyal-kültürel kulüplerini de  tanıttık. Daha sonra öğrencilerimize Eskişehir’in tarihi, doğal güzelliklerini ve Türkiye’nin tek Bal Mumu Heykel Müzesi’ni gezdirdik’’dediler.

“ Eskişehir’den sonra Ankara’ya geçerek Anıtkabiri ziyaret ettik, Ata’ya olan sevgi ve saygımızı sunduk. Böylece yetiştirdiğimiz gençler de Atatürk sevgisini bir kez daha pekiştirmiş olduk’’dediler.

Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi Gezi İnceleme ve Tanıtım Kulübü olarak gezimiz planladığımız gibi gerçekleşti ve amaçladığımız hedeflere ulaşıldı.resim006resim007

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com