logo

Anamur Reklam

Derya Otomotiv birinciliğini sürdürüyor

Hyundai Anamur Yetkili Servisi Derya Otomotiv, Türkiye genelinde müşteri memnuniyetinde 2018 yılında da birinciliğini sürdürüyor.
Anamur’da 12 yıldır hizmet veren Derya Otomotiv, daima bir adım önde olma yaklaşımıyla, son teknolojiyi kullanarak , “minimum hata, maksimum müşteri memnuniyeti ” anlayışıyla, yüksek kalite devamlılığı sağlayarak en iyi hizmeti zamanında müşterilerine sunuyor.
‘Kalite Hedefimiz , Müşteri Geleceğimiz’ vizyonuyla hizmet veren Derya Otomotiv, ciddiyet ve hassasiyetle insan hayatı ve ihtiyaçlarına değer veren nitelikli çalışanlarıyla, müşteri ihtiyaçlarına yüksek duyarlılık gösteren, kalite ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayan anlayışıyla müşterilerinin takdirini kazanıyor.
Çağın ötesinde plan ve projelerle yenilikçi bir çizgiyle ,emin adımlarla ilerlemeye devam eden Derya otomotiv, Mersin, Tarsus, Anamur olmak üzere toplam 20 bin metrekare kapalı alanda, 150 kişilik eğitimli kadrosuyla çağın ötesinde plan ve projelerle yenilikçi bir çizgiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 26 Temmuz 2018001 26 Temmuz 2018002 26 Temmuz 2018003

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com