logo

Anamur Reklam

Edeler Oto Galeri Anamur’da hizmete girdi

www.anamurgundem.com028 Merkezi Bozyazı’da olan Edeler Mobilya Oto Galeri İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Bünyesinde Anamur’da geçtiğimiz günlerde Hizmete giren Edeler Oto Galeri sektöründe öncü kuruluş olma yönünde emin adımlarla ilerliyor.

Mersin Antalya Asfaltı üzerinde geniş mekanı ile Anamurluların hizmetine giren Edeler Oto Galeri’nin Anamur sorumlusu bölgede sevilen siması ile birçok kesimin yakından tanıdığı 20 yıldır otomotiv sektöründe hizmet veren Hasan Nar hizmete giren işyeri ile ilgili verdiği bilgide şunları söyledi, “Merkezi Bozyazı’da bulunan Edeler Mobilya Oto Galeri İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Sektörünün yenilikçi ve gelişme odaklı lider kuruluşlarındandır.

Bu şirket bünyesinde Biz Edeler Galeri olarak Anamur’da oto alım sektörünü müşterilerimizin hizmetine açtık İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir. “Yaklaşık 20 yıldır otomotiv sektöründe hizmet vermekteyim. Anamur Bozyazı ve bölgemizde geçmişe dayalı güvenilir bir geçmişimiz var. Güvenilir olmak bizim için çok önemli.  Yaptığımız işi beğenerek ve severek yapıyoruz.  Müşterilerimizin hizmetinde olmak bizler için onur vesilesidir. Yaptığımız işin önemini bildiğimizden, süreklilik arz edecek ilişkilerle müşteri memnuniyetini ilke edindik. Araç almak isteyen veya aracını takas etmek isteyenler için hizmetteyiz” dedi. Nar sözlerinin devamında, “ Anamur’da siz müşterilerimizin hizmetine giren Edeler Oto Galeri 2. El araç sektöründe Reno, Vosvogen, Toyota araçları başta olmak üzere diğer bütün araçlarında satışının yapıldığı bir kuruluştur.  Edeler Galeri bünyesinde bulundurduğu araçları ekspertiz raporlu ve garantili olarak müşterilerine sunuyor. Yeni işyerimize tüm halkımızı bekliyoruz”Dedi.www.anamurgundem.com031www.anamurgundem.com030www.anamurgundem.com029www.anamurgundem.com032www.anamurgundem.com033www.anamurgundem.com034www.anamurgundem.com035

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Edeler Oto Galeri Anamur’da hizmete girdi” için 1 yorum

  1. Tuna işleyen dedi ki:

    Hayırlı olsun…Kütahya

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com