logo

Anamur Reklam

Eşinin isteğini yerine getirdi

Özel öğrencileri yemekte ağırlayacağı programa bir hafta kala yaşamını yitiren Anamurlu gazeteci Ali Bilgin Doğan’ın eşi Özlem Doğan, eşinin isteğini gerçekleştirdi.
Kasım ayında vefat eden Anamurlunun Sesi gazetesi sorumlusu Ali Bilgin Doğan’ın eşi Özlem Doğan, Güleç Özel Eğitim Kurs Merkezi’nde eğitim gören özel öğrencileri Tadım Restaurantta yemekte ağırladı.
Özlem Doğan, eşi Ali Bilgin Doğan’ın vefatından önce kurs merkezini ziyaret ederek özel öğrencilerle bir araya geldiğini belirterek, “Onları ara ara ziyaret ediyordu. Çocuklar için bir yemek düzenlemek istedi. Vefatından bir hafta öncesine organizasyonu yapmıştık. Ama kısmet olmadı. Ben de eşimin anısına, O’nun isteğini yerine getirmek için bugün bu organizasyonu gerçekleştiriyorum. Bana bu fırsatı veren Kurs Merkezi yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
Sınıf öğretmeni Mahmut Gazi Özsoy ile usta öğreticiler Okşan Öğür, Hakan Küçükderya ve Sevda Onur da Özlem Doğan’a teşekkür ederek, hediye verdiler. Yemekte Ali Bilgin Doğan için dua edilirken, öğrenciler de Özlem Doğan’a teşekkür ettiler.
Sınıf öğretmeni Mahmut Gazi Özsoy, kurs merkezinde 30 öğrenciye eğitim verdiklerini ifade ederek, “Öğrencilerimize el becerileri ve öz yaşam desteğiyle ilgili eğitimler veriyoruz. Diğer taraftan fidancılık, sebze yetiştiriciliği, solucan gübresi üretimi ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği çalışmaları yapıyoruz. Bunun yanı sıra sosyal faaliyetlere önem veriyoruz. Bu anlamda Özlem Hanım’a yemek organizasyonu için teşekkür ediyor, Ali Bilgin Doğan arkadaşımızı da rahmetle anıyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com