logo

Anamur Reklam

GRAND MELTEM’DEN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM

gündem001 Anamur’da İskelede siz müşterilerine hizmet veren 3 Yıldızlı Meltem Grant Otel Suit Ocak başı Restaurant Birçok çiftin planlar yapıp romantik bir 14 Şubat geçirmeyi planladığı bu günlerde, daha birçok kişi henüz nereye gideceğine karar vermemişken müşterilerine keyifli bir  yılbaşı programı için hazırlıklarına başlayan Meltem Grant Otel bir kez daha muazzam bir sevgililer günü geçirmenizi mümkün kılmayı hedefliyor.

Program ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan İşletme sahiplerinden Duru Başak Abay ve Erhan Çınar, “14 Şubat’ı sevgilinizle birlikte   eğlenmeye doyacağınız her detayı ayrı ayrı düşünülmüş unutulmaz bir gece yaşamak isteyenleri işletmemizde ağırlamaktan onur duyarız.

İçerisinde Akdeniz mutfağının yanı sıra, seçmeli yemek ve fix menü, Ocakbaşı  restaurantta ızgara   çeşitlerinin de bulunacağını ve bunların yanında canlı müzik programımızla siz müşterilerimize en güzel hizmeti vermeye hazırız. Yetenekli mutfak ekibimizle özenle hazırlanan menülerimizi denemek ve keyifli bir 14 Şubat akşamı geçirmek için hızlıca rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gelmek sizden hizmet bizden diyerek Şarkılarda buluşalım

Sürprizlerle dolu dolu bir program için hazırız”dediler.gündem003

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com