logo

Anamur Reklam

Halil Cep’ten istifa açıklaması

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, iş insanı Halil Cep’e MUZBİR üyeliğinden istifa etmesi için baskı yaptığına dair haberin asılsız olduğunu söyledi.
Kılınç, Ünlüselek Hotel’de düzenlediği basın toplantısında Halil Cep ile uzun süredir telefonda bile görüşmediğini belirterek, “Kendisinin iş yerini mühürleyerek istifa etmesi için tehdit ettiğim iddia ediliyor. Oysa ben kendisini en son 15 gün önce gördüm. Uzaktan el sallayarak selamlaştık o kadar. Eğer ben böyle birşey yapacak olsam Belediye Başkan Yardımcımız Türkan Kasapoğlu ve bir müdürümüz MUZBİR’in üyesi, önce onların istifa etmesini isterdim. Ama onlardan da böyle bir isteğim olmadı. Çamur atmakla kanunsuzluğun üstünü örtemezler, örttürmeyeceğim. Ben devletin gücüne inanırım. Devletin kanunlarını uygularım. Geri adım atmayacağım, kimseden de korkmuyorum” diye konuştu.
MUZBİR üyeliğinden istifa eden iş insanı Halil Cep ise Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, yöneticilik görevinden istifa ettiğini belirterek, “Kurumun resmi sosyal medya sayfasından yapılan yayınlardan rahatsız olduğum için istifa ettim. İş yerimin mühürlendiği de doğru değildir” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com