logo

Anamur Reklam

Hasdeniz, “Bozyazı’ma İyilik yapmak boynumun borcu”

İYİ Parti Bozyazı Belediye Başkan Adayı Sezai Hasdeniz çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.

Bozyazı’ya daha iyi hizmet verme adına bu yola çıktığını belirterek fikir ve düşüncelerini paylaşan Hasdeniz, “Bu güne kadar Bozyazı’mıza hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin hizmet etmeye gayret gösterdim. Bundan sonra da belediye başkanı olarak ilçemize hizmet etmek, ilçemizin kalkınmasına katkı sağlamak istiyorum” dedi.

Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Hasdeniz, “Çağımızın en etkili iletişim aracının güleryüz olduğuna inanıyorum. Bozyazı’yı ilmek ilmek dokuyor ve gönüllere dokunuyoruz. Yola çıkarken vatandaşlarımızla istişare ediyor tavsiye, öneri ve talepleri dinlemeyi kendime prensip olarak belirledim. Sonuna kadar da bu temayı prensip edinerek yolumuza devam edeceğiz. Yapacağımız her çalışmaya vatandaşımızı da dahil edeceğiz” diye konuştu.

31 Mart tarihinden itibaren başkanlığa gelmesi halinde makamının sokaklar olacağını belirten Hasdeniz, “İnsanlarla oturup sohbet etmek, esnafın çayını kahvesini içerek derdiyle dertlenmek, çocuklarla ve gençlerimizle hasbihal etmek, eğitimsel bilimsel çalışmalar yapmak istiyorum en büyük hayalim de budur. Bizim için bu başkanlık değil baş hizmetkarlıktır” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com