logo

Anamur Reklam

HIZ MOTORU İLE KAZA YAPTI

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…..

www.anamurgundem.com002

D–400 karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında hız motoru ile 2 otomobile çarpan Hasan Özdeniz(27) ağır yaralı olarak Anamur Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahaleden sonra Hava Ambulansı ile Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilen yaralının durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Alına bilgiye göre Bugün saat 12:30 sularında meydana gelen trafik kazasında, Anamur’dan Bozyazı İstikametine gitmekte olan Hasan Özdeniz yönetimindeki 60 HJ 676 plakalı motosiklet, önünde seyreden araç sola dönmek isteyince ön tampona çarparak karşı şeride  geçti. Özdeniz bu sırada  Mehmet Sezgin yönetimindeki otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Hasan Özdeniz, çarpmanın etkisi ile yaklaşık 40 metre sürüklendi.

Kaska rağmen başından ciddi şekilde darbe alan Hasan Özdeniz, Ambulansla Anamur Devlet Hastanesine götürüldü. Burada yapılan ilk müdahaleden sonra Hava Ambulansı ile Mersin Üniversitesi Tıp fakültesine sevk edilen yaralanın durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Kazada  motor kullanılmaz hale gelirken araçlarda da ağır hasar meydana geldi. Anamur Emniyet müdürlüğü trafik ekipleri yaklaşık 2 saat boyunca D-400 karayolunda trafiğe kontrollü geçiş verdiler.www.anamurgundem.com001 www.anamurgundem.com003www.anamurgundem.com004 www.anamurgundem.com005 www.anamurgundem.com006 www.anamurgundem.com007 www.anamurgundem.com008 www.anamurgundem.com009 www.anamurgundem.com010 www.anamurgundem.com011

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com