logo

Anamur Reklam

İYİ Parti Seçim startını coşkulu  verdi

 Anamur İlçe Teşkilat Binasında gerçekleşen seçim toplantısına İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe,  İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Okunması, Kuran Tilaveti ile başlayan seçim startı programının sunumunu Meclis Üyesi Gazi Ahmet Türkay yaptı.

Türkay “ Bizler bineceğimiz otobüsün 25 yıllık tecrübesine ve şoförüne güveniyoruz. Anamur’umuz adına da çok söze gerek yok Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Türe’nin yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.” Dedi.

“Mustafa Kemal Atatürk’ün, Başbuğ’un Yolundayız.”

Toplantıda ilk sözü İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut aldı.  Anamur’umuz için iki aylık seferberlik ilan ettiklerini belirten Bulut “ Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte korkmadan büyük bir cesaret onuru ile korkmadan bizleri temsil eden İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener’in sizlere selamını getirdik. Bizler şu anda bütün cesaretimizle, Mustafa Kemal Atatürk’ün, Başbuğ Alparslan Türkeş için bu davaya gövdemizi koyduk. Bizler Mersin’ de Burhanettin Kocamaz Başkanla, Anamur’ da Yiğit Evladımız Mehmet Türe ile  sizin karşınızdayız. Sizlerden başkanlarımıza sahip çıkmanızı istiyoruz.” Dedi.

Başkan Türeye Sevgi Seli

Bulut’un ardından alkışlar eşliğinde sahneye çıkan İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe “ Değerli yol arkadaşlarım, öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Ben 10 yıldır sizlere laik bir belediye başkanı olmak için canla başla çalıştım.  Biz 10 yıldır birçok projeye imza attık. Sizler şahitsiniz, saysak belki saymakla bitiremeyiz. Bizler ben ve yol arkadaşlarım, halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile kısa sürede birçok değişime imza attık. Mütevazi olmayacağız, 10 yılda 50 yıllık hizmet verdik. 2014 yılın da ise 25 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin en başarılı Belediye Başkanı olan Burhanettin Kocamaz ’la yollarımız kesişti. Sayın Burhanettin Kocamaz Başkanımızın ilçemize çok büyük hizmetler var, ve devam edecek, sayın başkanımıza da buradan bir kez daha teşekkür ederiz.

“Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın, Teminatıdır.”

Tabi ki her aday en iyi ben yönetirim diye aday olur. Biz bu bağlamda  hep söylediğimiz gibi şunu belirtmek isteriz. “Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın, Teminatıdır.”   Her zaman dik durduk, dik duracağız. Bizim Partimizde çıkar ilişkisi yok, sevgi var iyilik var.  Söz konusu seçim olunca son aylarda cenaze, kuran ve düğünlerde kravatlı ağabeyler görürsünüz. Beni bilirsiniz kardeşlerim, bizim bunlara ihtiyacımız yok. Biz zaten 10 yıldır vatandaşımızın, cenazesinde, kuranında, düğününde, iyi gününde kötü gününde hep yanındayız, olamaya da devam edecek. Bizim halkımızla ilişkimiz seçimden seçime değil, her zaman. “ dedi.

“ Gelin Damat Sürprizi”

Başkan Türe sahnede konuşurken  akşam  nişan merasimi gerçekleşecek olan  Belediye Personeli Mehmet Nazlı ve Nişanlısı sürpriz yaparak, nişan kostümleri ile katılım sağladı. Gelin Ve damadı sahneye çağıran Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe çifte destekleri için teşekkür ederken, mutluluklar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com