logo

Anamur Reklam

Karadeniz ve Batum turu 27 Eylül’de başlayacak

Emekli İmam Mehmet Gümüş, tur organizasyonları kapsamında düzenledikleri Karadeniz Turu’nun 27 Eylül’de başlayacağını duyurdu.
Gümüş, 3 gece konaklamalı Orta ve Doğu Karadeniz turunun 27 Eylül’de başlayacağını ifade ederek, Anamur’dan hareket edecek otobüsün Anamur, Mersin, Pozantı, Niğde, Kayseri, Yozgat ve Çorum üzerinden Samsun’a ulaşacağını kaydetti.
Samsun’dan doğuya doğru ilerleyeceklerini belirten Gümüş, Ordu, Giresun, Trabzon, Sürmene, Uzungöl ve Hopa’nın ardından Gürcistan’ın Batum kentine geçileceğini, daha sonra Fırtına deresi, Ayder ve Rize’nin gezileceğini kaydetti.
Ulaşımın katılımcıların ihtiyacına cevap verecek lüks araçlarla sağlanacağını ve yolculuk sırasında ikramlarda bulunulacağını belirten Gümüş, 3 gece otelde konaklama yapılacağını, oteldeki sabah ve akşam yemekleri, rehber hizmeti ve seyahat sigortasının ücrete dahil olduğunu kaydetti.
Tura katılmak isteyenlerin 0506 926 6465 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini belirten Gümüş, Batum’a geçiş için yeni nüfus cüzdanı olması gerektiğini de hatırlattı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com