logo

Anamur Reklam

Kılıç Tarım’dan iftar dayanışması

Kılıç Tarım firması, Anamur protokolü, iş insanları ve firma çalışanlarına iftar yemeği verdi.
Kılıç Tarım firması bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, daire müdürleri, iş insanları ve Kılıç Tarım çalışanları aileleriyle birlikte katıldılar. Kılıç Tarım Firması sahibi Ali Haydar Kılıç ve firma yetkilisi Şerafettin Kaçar, 1500 kişinin katıldığı iftar yemeğine gelen misafirlerini tek tek karşıladılar.
Firma sahibi Ali Haydar Kılıç, yemekte yaptığı konuşmada 15 gün önce vefat eden firma çalışanlarından şoför Feridun Deniz’i anarak, “Mesai arkadaşlarımızdan Feridun Deniz kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine de sabır diliyorum. Bu mübarek günde onun için Kur’an okunacak ve dua edeceğiz” dedi.
Kılıç, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğuna dikkat çekerek, “Bu iftar programı vesilesiyle bir araya geldik. Sayın Kaymakamımız, daire müdürlerimiz ve siz çalışanlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan’ın mübarek olmasını ve yaptığınız ibadetlerin kabul olmasını dilerim” diye konuştu.
Kılınç, konuşmasının sonunda katılanlara teşekkür ederek, “Tüm iş dünyasına ve üreticilerimize bereketli bir sezon diliyorum” şeklinde konuştu.
Daha sonra vefat eden Kılıç Tarım çalışanı Feridun Deniz için Kur’an okundu ve dua edildi. Firma sahibi Ali Haydar Kılıç, konuklarıyla yakından ilgilenerek, sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com