logo

Anamur Reklam

KOMŞU MAĞAZASI ANAMUR’DA 2. ŞUBESİNİ AÇTI

anamurgündme018Anamur’da hizmet veren Komşu Mağazalar zinciri Mersin, Erdemli, Silifke Anamur ve Ereğli de hizmet veren işletmeye bir yenisi daha Anamur’da Atatürk Bulvarı caddesi üzerinde bulunan 1. Şubesinin hemen üstünde PTT karşısında ikinci şubesi ile Anamurun hizmetine girdi.

Giyimden, kozmetiğe, tuhafiyeden, bujiteriye  binlerce ürün, onbinlerce çeşidin bulunduğu mağaza düzenlenen görkemli bir açılışla kurdelesi kesildi.

Anamur’da 2. Şubesi ile hizmete giren sonra  Komşu mağazasının açılışına Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Başkan yardımcıları, MHP Anamur İlçe Başkanı İsmet Babahan, Komşu mağazaları sahibi Nezir Arslan, TÜRKAV (Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma Ve Dayanışma Vakfı) Anamur Şube Başkanı ve M Anamur Merkez Camii İmam Hatibi Mehmet Gümüş, Anamur Halkı ve şube çalışanlarının katılımı ile Komşu mağazası Anamur’da 2. şubesi ile hizmete girdi.

Düzenlenen açılışta Merkez Camii İmam Hatibi Mehmet Gümüş’ün okuduğu duanın ardından katılımcılar ile birlikte kesilen kurdele kesiminden sonra  Komşu Mağazası 2.Şubesi açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası mağazayı gezen Belediye Başkanı Mehmet Türe ve bereberindeki katlımcılar vatandaşlar İşletme sahibi Nezir Arslana ve çalışanlara hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Bizde Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak  işletme sahiplerine hayırlı olsun der bol kazançlar dileriz.

anamurgündme020anamurgündme009anamurgündme014 anamurgündme017anamurgündme001 anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme005 anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme013 anamurgündme015 anamurgündme016 anamurgündme019 anamurgündme021 anamurgündme022

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com