logo

Anamur Reklam
07 Ağustos 2019

Kurban Bayramı Ülkemize barış ve huzur getirsin…

Değerli okuyucularım,

Son birkaç aydır Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Askerimiz, polisimiz, genç yaşlarında şehit düşüyor, kendilerini vatan savunmasında feda ediyorlar…

Millet olarak yaşadığımız acının, ıstırabın, döktüğümüz gözyaşının haddi ve hesabı yok maalesef.

Teröre karşı hepimizin güçlü ve metanetli olması gereken günler yaşıyoruz. Millet olarak dua ediyor ve demokratik hakkımız olarak teröre karşı protesto yürüyüşleri, eylemleri yapıyoruz.

Ülkemiz adına Bu günlerde çok daha fazla kenetlenmemiz, tek vücut olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz ve ona göre davranıyoruz.

Hepimizin Millet olarak dileğimiz, bu terörün bitmesi. Millet olarak artık daha fazla acı yaşamak istemiyoruz. Devletimizden, yetkililerimizden, yöneticilerimizden terörün ve savaşın değil, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu bir ülke tesis etmelerini bekliyoruz.

Yapılması gereken ne ise onun yapılmasını istiyoruz ve belirtiyoruz ki  Biz millet olarak her zaman arkanızdayız.

Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaralı askerlerimize ve polislerimize şifa diliyorum. Elbette bizim yaşadığımız acı ile şehit yakınlarının yaşadığı acıyı kıyaslayamayız. Şehit ailelerine Allah’tan sabır diliyorum. Onların kalplerine rahatlık ve huzur gelmesini temenni ediyorum. Bu acıya tüm milletimizin ortak olduğunu da bilmelerini istiyorum.

Kıymetli okuyucularım,

Hepimiz akşam evlerimize gittiğimizde haber kanallarını izlerken dua ediyoruz Şehitlerimiz olmasın diye Ancak lanet terör son aylarda yine Askerimize, Polisimize,   kurdukları hain tuzaklarla saldırı yapmaya devam ediyorlar.

Önümüzde sayılı günler var Kurban Bayramımız için…

İzlediğimiz Haber kanallarında verilen acı haberle yıkılıyoruz…

Kurban Bayramı’na da bu yüzden buruk giriyoruz.

Ama biliyoruz ki bayramlar; kardeşliktir, barıştır, huzurdur, paylaşmaktır… Bayramlar insanoğlunun tecrübe ettiği en değerli duadır.

Bu nedenle önümüzdeki mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemiz ve milletimiz için hayırlar, iyilikler getirmesini diliyorum. Şehitlerimizin olmadığı Güçlü Devletimizin daim olduğu Ülkemizde Bu bayramdaki en büyük duamız, akan şehit kanlarının durmasıdır. Ülkemize barışın ve huzurun gelmesini diliyoruz.

Bu yüzden kurban kesiyoruz.

Bu yüzden dua ediyoruz.

Bu yüzden bayram barıştır, kardeşliktir, huzurdur, mutluluktur diyoruz.

Bu bayramda herkesi barışa, kardeşliğe ve kahraman şehitlerimizin aziz ruhlarına dua etmeye davet ediyorum.   BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN….

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com