logo

Anamur Reklam

Lider Temel’den şiir dinletisi ve sergi

Anamur Lider Temel Lisesi ‘Gönül Durağı’ adlı şiir etkinliği düzenledi.
Anamur Belediye Meclisi salonundaki etkinlik öncesinde kafeteryada Resim Öğretmeni Sibel Ehliz ve öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı yıl sonu resim sergisi açıldı. Serginin açılışına okulun kurucusu Serkan Topuz da katıldı.
İlçe Milli Eğitimi Müdürü İlyas Mercan, okul müdürleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte daha sonra öğretmen Saniye Doğan Nehir ve öğrencileri tarafından hazırlanan Gönül Durağı adlı şiir dinletisi sunuldu.
Okul Müdürü Ethem Ziya Alıçlı, dinletinin açılışında yaptığı konuşmada, “Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin meşalesini yaktığı 19 Mayıs’ın 100. yılını kutlamanın onurunu yaşıyoruz. İnşallah Cumhuriyetimizin 100. yılını da özgürlükler ve güzellikler içinde kutlarız” dedi.
Lider Temel Lisesi olarak önce iyi bir insan yetiştirme sonra da gençleri bir meslek sahibi yapma hedefiyle gayret gösterdiklerini ifade eden Alıçlı, “Bu çalışmaların yanı sıra öğrencilerimiz resim yapıyor, şiir dinletisi hazırlıyor ve bunu içlerinden gelerek, severek yapıyorlar. Aydınlık Türkiye’ye katkı sağlayacak bu gençleri yetiştirdiğimiz için mutluyuz” dedi.
Alıçlı’nın konuşmasının ardından şiir dinletisi sunuldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com