logo

Anamur Reklam

Merve & Gökhan bir ömür için söz verdiler…

gündem001Bozyazı’nın tanınmış ailelerinden Ayten ve Hayri Kavun ailelerinin kızı Merve Kavun Yine Bozyazı’nın sevilen ailelerinden Ayşe Bayram Ali Asutay ailesinin oğlu Gökhan Asutay ile evliliğe giden yolda ilk adımlarını aile arasında gerçekleşen sade bir tatlı merasimi ile yüzüklerini taktılar.

Her iki aileninde yakınlarının katıldığı tatlı merasiminde Gelin ve damat adayının aileleri konukları ile yakından ilgilendiler.

Aile arasında yapılan sade bir tören ile söz yüzüklerini bir birlerine kendileri takan gelin ve damat adayları’nın heyecanlı oldukları gözlendi.

Gelin adayı Merve Kavun ‘un görev yaptığı Anamed Hastanesi personelide arkadaşlarını bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak merasime tam kadro katılarak mesai arkadaşı Kavun’a mutluluklarının daim olması dileklerini ilettiler.

Merasimde okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam eden tatlı merasiminde genç çiftler Aile büyüklerinin ellerine öperek evlilik yolunda ilk adımlarını atmış oldular.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi ve www.anamurgundem.com ailesi olarak çiftlerimize çıktıkları bu mutlu yolculuklarının tamamına erdirmesini ve Hayırlı olmasını temenni eder ömür boyu mutluluklar dileriz.gündem002 gündem003

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Merve & Gökhan bir ömür için söz verdiler…” için 1 yorum

  1. asut dedi ki:

    ömür boyu mutluluklar…

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com