logo

Anamur Reklam

MHP’de bayramlaşma

MHP Anamur İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi.
Programa Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, 21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Tuğrul, Ahmet Çetin, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Basın mensupları ve çok sayıda partili katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Adnan Gübbük Bayramlaşma programına katılan herkse ayrı ayrı teşekkür etti.
21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu da “Hakikaten bir tür gasp diyebileceğimiz bir işlemle belediyemizden üç hilal sökülmüştü, şimdi tekrar alnının çatına üç hilali bastınız, hepinizi tebrik ediyorum” dedi.
KILINÇ: “SEÇİM MEYDANLARINDA NE SÖZ VERDİYSEK HEPSİNİ YAPACAĞIZ”
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ise “Belediyeyi almakla bu işin bitmediğini biliyorum, çünkü beklentinin yüksek olduğunu muhalefetin diri olduğunu hep beraber bugünlerde daha çok görmekteyiz. İki ay olmasına rağmen kılıçları çektiler hepsi bize elinden geldiğince saldırmaktalar. Ama ben bunlardan ne yılarım, ne korkarım ne de geri adım atarım. Allahın izniyle bizim seçim meydanlarında vermiş olduğumuz sözlerin hepsini yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katıp hep beraber bunların kara propagandalarının üstesinden geleceğiz Allah’ın izniyle” dedi.
“MUŞRUBU YIKACAKMIŞIM”
Muşurup Sanat Sokağı’nı yıkacağına dair dedikodu yapıldığını ifade eden Kılınç, şunları söyledi:
“Şimdi başladılar neymiş ben Muşurubu yıkacakmışım. Biz yapılan hiçbir hizmete kör bakmayız, nankör değiliz, yapandan Allah razı olsun. Ama biz Muşurubu yıkmak değil, daha Muşurubu nasıl işler hale getirir, daha nasıl geliştiririz hesabını yapıyoruz. Benim bugüne kadar ağzımdan Muşurubu yıkacağız diye bir söz asla çıkmadı çıkmayacak bunu da Anamur halkına ve sizlerin huzurunda tekrar diyorum.”
Başkan Kılınç’ın konuşmasının ardından bayramlaşma ile program son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com