logo

Anamur Reklam

MHP’li kadınlar kahvaltıda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP)  Anamur kadın kolları, Kısakahya konağında kahvaltı etkinliği düzenledi.

Aile ortamını aratmayan kahvaltıya bayan üyeler katılarak kadın kolları başkanı Alime Yiğit “davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Birlik içinde, kucaklayıcı bir şekilde, kapı kapı dolaşıp, elini sıkmadığımız, gönlünü almadığımız hiç bir hemşerimiz kalmadan seçim çalışmalarımızı sürmeye devam edeceğiz.

Birimiz hepimiz için, hepimiz birimiz için çalışacağız. Sizlerin özverili çalışmaları olmaz ise başarıya ulaşamayız. Hepimiz bu bilinçte insanlarız. Sizlerden ricam 31 Mart’a kadar kendinizi seçim çalışmalarına odaklayalım.  Her zaman olduğu gibi, 31 Martta elde edeceğimiz başarıda siz çok kıymetli partili kadınlarımızın emeği çok fazla olacak.

Burada biz kadınlara düşen görev çok fazla olacaktır. Şimdiden hepinize kolaylık dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun” diye konuştu., MHP’nin  bir ferdi olmaktan her zaman gurur  duyduğunu  belirten MHP  Kadın Kolları başkanı Alime Yiğit,konuşmasının sonunda ‘MHP Hidayet Kılınç  Başkanımızı,   Belediye  Başkanlığına taşımak  için,etkili çalışma  yapmalıyız’ dedi.

MHP Anamur Kadın Kolları tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliğine, MHP Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ve İlçe Başkanı Adnan Gübbük  kısa süreliğine katılırken,  Kılınç’ın eşi Aysel Kılınç MHP’li kadınlarla sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com