logo

Anamur Reklam

Murat Doğan, “ Makam için değil hizmet için yola çıktım”

gündem001Anamur’da yarın 4 Şubat Pazar Günü yapılacak olan Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçiminde Aday olarak çalışmalarını son güne kadar devam ettiren Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Murat Doğan Esnaf ziyaret kapsamında yaptığı gezilerine devam ederken Gazetemiz Anamur Gündem’i ziyaret ederek yarın gerçekleşecek kongre için tüm Esnaflardan destek istedi.

“Bu hizmet yarışında esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek için bu göreve talip olduğunu açıklayan Doğan sözlerine şöyle devam etti, “Esnaf ve sanatkarlarımıza daha iyi hizmet edebilmek için bu göreve talip oldum.  Yaptığımız ziyaretler kapsamında Bizimle birlikte hareket eden tüm gönül dostlarımla istişareler neticesinde esnafımız ve şehrimiz için çok güzel projelerimiz ortaya çıktı.  Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse genç, dinamik, bilgili ve donanımlı bir kadro ile hizmet vereceğiz. Siz esnaflarımızın desteği ile seçilmemiz durumunda ilerleyen zamanlarda plan ve projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Esnaf ve Sanatkarlarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyoruz. Ziyaretlerimizde bu güne kadar eli sıkılmadık, hatırı sorulmadık, kapısı çalınmadık esnafımız kalmadı. Bundan sonrada böyle devam edecek. Esnaflar arası eşitlik ilkesi öncelikli hedefimiz olacaktır. Yönetime seçildiğimizde bu gezilerimizi tekrardan organize edeceğimizi belirtmek istiyorum. Esnaf odasına kayıtlı tüm üyelerimizi tekrardan ziyaret ederek sorunlarına çözüm olacağımızı da bilmelerini istiyorum.

 DOĞAN, “BİZİM DÖNEMİMİZDE BELGE PARASI ALINMAYACAK”

Adaylığımı açıkladığım günden bugüne neredeyse tüm Anamur esnafını ziyaret ederek hem neden aday olduğumu hemde onların taleplerini dinledim. Örneğin Esnaf arkadaşlarımızın talepleri doğrultusunda sizlerinde teveccühü ile bu göreve gelirsek Şuanda Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odasında Esnaf arkadaşlarımızdan alınan Belge parası bizim dönemimizde alınmayacak.

DOĞAN, “ GÖTÜRÜ ESNAFLARIMIZIN DEFTER ÜCRETLERİ YARIYA DÜŞECEK”

Götürü Esnafçılık yapan arkadaşlarımızın defter ücretleri yarıya düşürülecek. Yine göreve geldiğimiz taktirde Odamızda görevli bir İş güvenlik uzmanı alınarak Esnafımızın hizmetinde olacak. Esnafımızın her probleminde arayıp şikâyetini iletebildiği bir yönetim ve Başkan olarak her sorunla bizzat ilgileneceğim.

DOĞAN,” ESNAFIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ”

Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın bünyesindeki esnaflara yönelik Sorunlarına anında çözüm üretebilmek için yönetim olarak çalışmalar yapacağım. Ve daha bir çok girişimlerimiz tamamı ile esnaflarımıza yönelik çalışmalarımız olacak. Bizler yönetim olarak makam için değil hizmet için yola çıktık. Bunun içinde tüm arkadaşlarımın desteğini bekliyorum. Ben şimdiden gönlünü bize vermiş, bize inanmış ve güvenmiş olan bir menfaat gözetmeden mertçe yanımızda duran esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum. “Bu hizmet yarışında esnafımızı en iyi şekilde temsil etmek için bu göreve talip olduğumu gazeteniz aracılığı ile kamuoyuna saygıyla duyuruyorum. Rabbim bizlere bu görevi nasip ederse genç, dinamik, bilgili ve donanımlı bir kadro ile Esnaf ve sanatkârlarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim için siz değerli esnaflarımızın desteğini bekliyorum. Çıkmış olduğumuz bu hizmet yarışında ilkeli ve dürüst bir seçim olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunar, esnafımıza bereketli kazançlar dilerim İlçemiz ve esnafımız için kongremiz şimdiden Anamur’a hayırlı olsun” dedi. gündem002

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com