logo

Anamur Reklam

Muzspor galibiyeti Tadım restaurantta kutladı

Anamur Muzspor, Gülnar Belediyespor galibiyetini Tadım restaurantta kutladı.
Mersin Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Anamur Muzspor, ilk yarının son maçında evinde Gülner Belediyespor’u 3-2 mağlup ederek kötü gidişi durdurdu.
Muzspor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcular galibiyetin ardından Tadım restauranttaki yemekte bir araya gelerek 3 puanı kutladı.
Muzspor Başkanı Sami Aydın, yemekte yaptığı konuşmada, kötü günleri geride bıraktıklarını belirterek, “Bundan sonra yürekten mücadele ederek yükselişimizi sürdürmek istiyoruz. Verdiğiniz bu mücadele için sizleri kutluyorum. Hedefimiz ligde daha üst sıralara yükselmek” dedi.
Teknik Direktör Fatih Uygur mutlaka kazanmaları gereken bir maçı galibiyetle tamamladıklarını belirterek, “Üst sıralara tırmanmak için bir başlangıç yapmamız gerekiyordu. Oyuncularımızı tebrik ediyoruz ve yönetimimize de teşekkür ediyoruz” dedi.
Takım Kaptanı Taha Can Uysal ise çok iyi mücadeleyle galip geldiklerini belirterek, “Yükselimişi sürdürmek istiyoruz ve tüm halkımızı pazar günü oynayacağımız Meskispor maçına bekliyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com