logo

Anamur Reklam

Muzspor Hidayet Kılınç’a transferleri tanıttı

MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, Anamur Muzspor Kulübü’nü ziyaret etti.
Kılıç, beraberinde MHP Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük ve Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Kulüp Başkanı Sami Aydın, yönetim kurulu üyeleri, Teknik Direktör Fatih Uygur ve futbolcularla bir araya geldi.
Kulüp Başkanı Sami Aydın, ziyaret dolayısıyla Kılıç ve beraberindekilere teşekkür ederek, “Bizleri ziyaret ettiniz, onur duyduk teşekkür ederiz. Yönetici arkadaşlarımızla birlikte büyük fedakarlıklarla zor bir yola çıktık ve takımımızın başarısı için çalışıyoruz. Gücümüzün yettiği kadarıyla kendi imkanlarımızla kulübümüzü daha yukarılara taşımak adına gayret gösteriyoruz” dedi.
Takımı büyük oranda değiştirdiklerini ve transferler yaptıklarını ifade eden Aydın, “Yeni transferlerimizle takımımızı güçlendirdik ve ligde kalmak adına yoğun bir çalışma temposu içine girdik” diye konuştu.
Aydın, “Sizi önceden de tanıyoruz ve ayrım yapmadan insanlara her konuda yardımcı olduğunu yakından biliyoruz. Adaylığınızı duyduğumuzda çok sevindik. Size başarılar diliyoruz, inşallah kazanan siz olursunuz, arkanızdayız” dedi.
Kulüp 2. Başkanı Veli Yıldız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hidayet Bey’i milletvekilliği döneminden de yakından tanıyoruz. Ankara’da vatandaşlarımıza siyaset gözetmeksizin her zaman yardımcı olmuştur. Bundan dolayı hem şahsi olarak, hem de vatandaşlarımız adına kendisine teşekkür ediyorum. Verdiği destek için de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.
KILINÇ: “SPORU SEVERİM, SPORA ÖNEM VERECEĞİM”
MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç da Anamur’u kucaklamaya geldiğini ve ilçenin yararına olacak bütün çalışmaları destekleyeceğini belirterek, şunları söyledi:
“Spor da bir ilçenin tanıtımına katkı sağlayacağından sizin yanınızda oluruz. Bundan şüpheniz olmasın. Ben de spor yapmayı severim. Spora ciddi şekilde önem vereceğim. Futbola ve diğer branşlara önem vereceğim, alt yapıya önem vereceğim. Anamur Belediyespor ve Anamur Muzspor arasında asla ayrım yapmayacağım. Spor aktivitelerine olumlu bakarım. Gençlerimizi kötü alışkanlardan koruyacak spor aktivitelerini yaygınlaştırmak istiyorum.
Seçimi de alacağız. Bu şekilde çalıştığımız sürece seçimi kazanmada sıkıntımız yok. Ben yıllardır siyasetin içindeyim, vatandaşın nabzını iyi tutarım. Hava gayet iyi.
Şundan emin olun, biz yöneticilerinizle, hocanızla, sizlerle vakit buldukça bir araya geliriz. Bize düşen ne varsa yanınızda olacağız. Sizler de eğer kendinizi geliştirirseniz büyük kulüplere transfer olmanız konusunda da girişimde bulunuruz.”
YENİ TRANSFERLER
Teknik Direktör Fatih Uygur da yeni transfler hakkında bilgi verdi ve şunları söyledi:
“Mersin İdmanyurdu’ndan santrafor Hasan Arar, forvet arkası Mehmet Kaya, Kuvayi Milliye’den Dilovan Orhan, Mut İdmanyurdu Belediye’den sağ bek Hakkı Aksaz, stoper Mirza İnanıcı ve Toroslar Belediye’den Mahmut Erol aramıza katıldılar. İnşallah formamız altında başarılı bir sezon geçireceklerdir.”

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com