logo

Anamur Reklam

MY STORE açıldı

Anamur’un tanınmış ve sevilen genç işletmecilerinden Selin – Murat Temizkan çifti tarafından MY STORE adıyla yeni bir giyim mağazası hizmete açıldı.
Yeşilyurt mahallesi Atatürk Bulvarı’nda eski şato kafenin yerinde hizmete açılan mağazanın açılışına Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, Esnaf Sanatkarlar Krade ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Belediye Meclisi Üyesi Yılmaz Bulut, genç çiftin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, kurdele kesilmesinin ardından genç çifte yeni işyerlerinin hayırlı olması dileğinde bulunarak, ilk alışverişi yaptı.
Davetlilerin de yoğun ilgi gösterdiği mağazanın açılış töreninde konuklara ikramlarda bulunuldu.
Selin – Murat Temizkan çifti, her kesime hitap edecek kaliteli ve çeşitli ürünleri beğeniye sunduklarını belirterek, “Butik mağazamızda kaliteli ve fiyatı uygun çeşitler bulunuyor. Burada eşler birlikte alışveriş yapmanın keyfini yaşabilecekler. Ayrıca yeni kışlık ürünleri de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” dediler.
Temizkan çifti, son trendleri Anamur halkıyla buluşturduklarını ifade ederek, “Müşterilerimizin mağazamızdan memnun ayrıldıklarını görmek bizim için çok önemli. Modanın son trendine ait kaliteli ürünlerimizle tanışmak için tüm halkımızı mağazamıza bekliyoruz” şeklinde konuştular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com