logo

Anamur Reklam

Özel Anamur Hızır Sağlık Meslek Lisesi yemek düzenledi

resim001Özel Anamur Hızır Sağlık Meslek Lisesi Tarihi Lütfi Kısakahyaoğlu Konağı Cafe Restaurant’ta açılış yemeği düzenledi.

Yemeğe Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Dağıstan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muhsin Bozdağ ve Recep Cıkıt, Özel Anamur Hızır Sağlık Meslek Lisesi idarecileri ve öğretmenleri katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Özel Anamur Hızır Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Yıldız, “Okulumuzun Açılış töreni Kurban Bayramı’nın ardından yapılacak. Okulumuzda

13 öğretmen görev alırken, bu sene 75 öğrenci de kayıt yaptırdı. Okulun istihdam açığı bulunan sağlık sektörüne kalifiye eleman yetiştirdiği için önem arz ettiğini belirtti. Yıldız, “Böylesine önemli bir kurumun Anamur’a kazandırılmasını sağlayan kurucumuz Kazım Cantürk, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aziz Dağıstan ve Şube Müdürlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk ve Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye ayrıca teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

Okulun çalışanları olarak Türk milli eğitiminin amaçları doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılaplarından sapmadan, çevresine ve insanlığa faydalı nesiller yetiştireceklerini belirten Yıldız, en mükemmeli yakalayacaklarını ve en zoru başaracaklarını söyledi.resim002

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com