logo

Anamur Reklam

PINAR MOTEL AYDINCIKTAKİ EVİNİZ

gündem003Aydıncıkta yeni imajı ile hizmet veren Pınar Motel A’dan Z’ye iç ve dış görünümü ile yenilenerek konaklamada, Türk mutfağının bir sentezi sonucu oluşan menüsü ile sadece otelde kalan misafirlere değil aynı zamanda dışarıdan gelen konuklara da hizmet vermektedir.

İşletmecisi ve Güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran Motel konuklarını en güzel şekilde ağırlamaya devam ediyor. Kentin en işlek güzergahında müşterilerine hizmet veren Pınar Motel denize sıfır manzarası ilke  cennet yurdumuzun birçok yerinde binlerce keşfedilmeyi bekleyen güzel koyları, kıyıları tarihi ve doğal güzellikleri ile  Mersin’e bağlı Aydıncık ilçesinde insanların gelip doğa ile baş başa gürültüden uzak dinlenebilecekleri nezih bir yer olarakta bilinmekte.

Denize sıfır olan Pınar Motel’in tüm odaları deniz manzaralıdır. Tüm odalarda televizyon, wireless internet (ücretsiz), klima, televizyon, mini bar, Restaurant hem yaz hem de kış aylarında aktif olarak çalıştırılmaktadır.

Özellikle metropol hayatından kaçmak ve bir miktar huzur bulmak isteyen tüm kişilere hitap eden Pınar Motel doğanın tüm güzelliğini gözler önüne sermektedir.

Motelin işletmecileri bu anlamada müşterilerine en güzel hizmeti vermek için ve çok amaçlı konferans salonu ile en iyi hizmeti sunmayı hedef seçtiklerini söylüyorlar. İrtibat içinse 0.544.972 88 92 0.324.841 30 46 telefonlarının 24 saat açık olduklarını dile getiriyorlar.gündem006gündem001 gündem002 gündem004 gündem005 gündem007 gündem008 gündem009

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com