logo

Anamur Reklam

Seven Kahvaltı Evi Müşteri memnuniyetini günden güne arttırıyor

gündem004Seven Kahvaltı Evi & Kafe İskelede Dragon Köprüsü yanı Anemonia Hotel arkasında Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi üzerinde resmi açılışının yapıldığı günden bu güne Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini en kaliteli kahvaltı malzemeleri ile müşterilerine sunan işyeri Görünümü ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri portföyünü günden güne arttırarak yoğun ilgi görüyor.

Oldukça modern ve temiz sağlıklı mekanı ile müşterilerinin vazgeçilmez adresi olan Kahvaltı Evi, ailelerin bireyleriyle birlikte gelip kahvaltılarını yapabildikleri, sonrasında güzel vakit geçirebilecekleri nezih bir ortam sunuyor.

Anamur’da Faaliyete geçtiği günden bu güne yoğun ilgi  gören  işletmede, ürünlerin organik ve lezzetli olmasına oldukça önem gösteriliyor. Bu bilinçle Anamur içinden olduğu kadar Anamur dışından da özellikle Anamur PİŞİ ‘si ve Elde yapma su böreğinin lezzetini tadan müşterilerden Antalya’nın bilinen ve sevilen ailelerinden Ali Hakikat ve Eşi Ayşe Hakikat ve  Kartal Baba Lakaplı İşadamı eşleri ve çocukları ile  fırsat buldukları her hafta sonu Seven Kahvaltı evine gelerek  Pişisi ve Su böreği Gözleme  başta olmak üzere doğal ürünlerden oluşan Serpme Kahvaltılarını yapmadan edemiyorlar.

İşletme sahibi Seven Arar bu durum karşısında yaptığı açıklamada ise şunları söylüyor, “ Kahvaltı Evimizi Bir aile ortamı içinde dizayn ederek yaşam biçimi dekoratifini belirgin hale getirmek istedim. Bu yüzden işletmenin iç dizaynında farklı çalışmalar yaptım. Kendime ait koleksiyonlarla müşterilerimizden aldığımız bilgilerle çalışmalarımız gerçekleştirdik. Her şey çok güzel gidiyor. Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini en kaliteli kahvaltı malzemelerimizle müşterilerimize sunmayı hedef seçtik diyen Seven Arar,“İç ve dış mekan tasarımında üzerinde gece-gündüz çalıştığımız işyerimizi halkımızın hizmetine açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet anlayışımızı hijyen, kalite, güler yüz ve istikrar olarak belirledik ve bu doğrultuda başarılı olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki başarı hizmetten geçiyor. En ince ayrıntılarına kadar planlanan işyerimize vatandaşlarımızın gelip kahvaltılarını yapabilecekleri, sonrasında güzel vakit geçirebilecekleri nezih bir ortam oluşturduk. Ailelerin bireyleriyle birlikte rahat edebileceği otopark sorununun olmadığı işyerimizde çok farklı lezzetler hazırladık. Bunları bilen Müşterilerimiz Anamur başta olmak üzere Mersin Antalya Bozyazı Aydıncık ve Anamur Merkezden ve civar bölgelerimizden tüm halkımızı günün her gününde Ailesiyle birlikte güzel bir kahvaltı için işletmemize bekliyorum.  “Ayrıca Bu hafta sonu Antalya’dan özel olarak gelip bizleri mutlu eden Antalyalı müşterilerimize de gazeteniz vasıtasıyla çok teşekkür ederim. Seven Kahvaltı Evi İskelede Dragon Köprüsü yanı Anemonia Hotel arkasında Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi üzerinde siz değerli müşterilerini bekliyor” Dedi.gündem001 gündem002 gündem003 gündem005 gündem007

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com