logo

Anamur Reklam

TOROSLAR’DA HAFTA SONU VEZNELER AÇIK

resim014            Toroslar Belediyesi, 31 Mayıs tarihinde sona erecek olan emlak ve çevre temizlik vergisi 1. Taksit ödemelerinde vatandaşların sorun yaşamaması için Belediye veznelerini 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günleri de açık tutacak.

Emlak ve ÇTV ilk taksitinin 31 Mayıs tarihine kadar ödenmesi gerektiğini hatırlatan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, vezne önlerinde uzun kuyruklar oluşmaması için mükelleflerden, ödemelerini son güne bırakmamalarını istedi.

Zamanında ödenmeyen vergilerin cezalı duruma düşeceğine dikkat çeken Başkan Hamit Tuna, geçmiş döneme ait borçların da ödenmesinin ihmal edilmemesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Tuna; “Hafta sonuna denk gelen 25 Mayıs Cumartesi ve 26 Mayıs Pazar günü mesai saatleri arasında Belediye veznelerimizi açık tutacağız. Vatandaşlardan ricamız vergilerini son güne bırakmadan yatırmalarıdır. Böylece son günlerde izdiham nedeniyle vergilerini yatırırken zorluk çekmezler. Ayrıca mükelleflerimiz vergilerini kredi kartıyla da ödeyebilirler ” dedi.resim015

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com