logo

Anamur Reklam

TUĞBA & İLE HİDAYET BİR ÖMÜR EVET DEDİ…

Gümüş Okulları Müdür Yardımcısı Tuğba Gümüş ile Diş Hekimi Hidayet Alp görkemli bir düğün töreni ile yaşamlarını birleştirdi.

82 sosyal tesislerinde gerçekleştirilen düğünde, Tuğba Gümüş’ün annesi Gülten Gümüş, babası Abdullah Gümüş ile Hidayet Alp’in annesi Yaşar Alp ve babası Ali İhsan Alp, davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Düğüne, daha önce Anamur Kaymakamlığı yapmış olan Antalya’nın Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk ve Danıştay Üyesi Nizamettin Kalaman ile siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan gelinin ağabeyi Abdülkadir Gümüş, konuklara “Hoş geldiniz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız, mutluluğumuzu paylaştığınız için çok teşekkür ederiz” dedi.

Alp ailesiyle eşinden dolayı daha önce akraba olduklarını, bu evlilik dolayısıyla da akrabalık bağlarının genişlediğini belirten Abdülkadir Gümüş, “Ailem adına Alp ailesine teşekkür ediyorum. İlk isteme anından bu yana Tuğba’yı bir gelin olarak değil, kızları gibi ailelerine kabul edip benimsediler. Eniştem Hidayet Bey de bizim ailemizin bir ferdi oldu. Allah onların mutluluğunu arttırsın. Vatanımıza, milletimize layık evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin” diye konuştu.

Daha sonra Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç çiftin nikahını kıyarak, evlilik cüzdanını geline teslim etti ve mutluluklar diledi. Kılınç, yardımcısı Ahmet Çetin ile birlikte genç çifte Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Anamur Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Ateş ve ülkücü gençler de genç çifte Türk Bayrağı hediye etti.

Düğün pastasını kesilmesinin ardından misafirler, genç çifte takılar takıp mutluluklar diledi.

Genç çiftin mutluluğunu paylaşan arkadaşları ile aileleri, Serdar Onur ve arkadaşlarının hareketli müziği eşliğinde eğlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com