logo

Anamur Reklam

Yalçınkayalar, Öğretmenleri bu yılda onurlandırdı

anamurgündme005Anamur’da Yalçınkayalar Elit Yemekçilik olarak hizmet veren İbrahim Yalçınkaya her yıl düzenlediği geleneksel hale getirdiği 24 Kasım Öğretmenler günü onuruna verdiği yemeği bu yılda işletmeciliğini yaptığı Yalçınkayalar Hotel ve Resteront ta gerçekleştirdi.

İşletme Müdürü Ahmet Yıldız’ın organize ettiği ( 8)  geleneksel 24 Kasım Öğretmenler Günü yemeğine katılım yoğun oldu.

Yalçınkayalar Elit Yemekçilik olarak toplu yemeklerin değişmeyen adresi olan kuruluşun işletmecisi İbrahim Yalçınkaya ve eşi Tesislerde düzenlenen yemek organizasyonunda konuklarını kapıda karşılayarak  onlara verdiği önemi bir kez daha tescilledi.

Öğretmenler adına düzenlenen bu güzel anlamlı güne Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Anamur Anadolu Lisesi Özel Hızır Sağlık Meslek Lisesi, Özel Lider Final Temel Lisesi,  Erbal Eğitim Kurumu Yönetimi ve Öğretmenleri, Sevgi Deryası Öğretmenleri ve Öğrencileri ve bunun yanında daha birçok emekli ve görev yapan öğretmenler eşleri ile birlikte yemeğe katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Yalçınkayalar Elit Yemekçilik, Yalçınkayalar Hotel ve Resteront sahibi İbrahim Yalçınkaya,“ Her yıl düzenli olarak 24 Kasım’da Öğretmenlerimizin gününde onuruna verdiğimiz yemeğin bu yıl 8. yapmaktan onur ve gurur duyuyoruz. , 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle geleneksel hale getirdiğimiz bu yemeği ilçemizde görev yapan öğretmenler ve eşleri onuruna canlı müzik eşliğinde bu yemekte bir araya getirmekten son derece mutluyuz. Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Atatürk’ün başöğretmenliğinin ilan edildiği 1981’den beri öğretmenler günü olarak kutlanan 24 Kasım Öğretmenler gününde sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu bir kez daha yaşıyoruz. Öğretmenlerimizle birlikte insanlığa hizmet etmeye, barış ve kardeşliği tesis etmeye çalışıyoruz. “Kurumum adına davetimi kırmayıp geldiğiniz için teşekkürü borç bilirim. Siz öğretmenlerimiz başta olmak üzere Anamur’dan Aydıncık bölgesine kadar verdiğimiz hizmetimizde daha iyi olabilmek için ekip olarak iyi çalışıyoruz. Sizlerin sayesinde daha birçok ilklere imzayı birlikte atmaya çalışıyoruz. Sizler bizim bu denli iyi olmamızı sağlayan ana unsurlarımızsınız. Bizim ilk eğitimimizi veren sizlersiniz. Bu ülkeye güven veren bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Türk eğitimine yıllarını vermiş emekli öğretmenlerimize de sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyorum. Hayatını kaybeden bütün eğitim camiası çalışanlarını ve öğretmenlerimizi de rahmetle, saygıyla ve şükranla anıyorum.

Her zaman ellerinizden öpüyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.” Bu vesile ile Genç öğretmenlerimize uzun meslek hayatlarında başarı diliyorum, çalışan öğretmenlerimize muvaffakiyetler, emekli öğretmenlerimize de uzun ömür diliyorum. Tüm katılan veya katılamayan Başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere Bütün Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” Dedi.

Yalçınkayalar Elit Yemekçilik sahibi İbrahim Yalçınkaya eşi ve Tesisin İşletme Müdürü Ahmet Yıldız, personelleri geceye katılan davetlilerle tek tek ilgilenmeside gözlerden kaçmadı. Gecede Müzik öğretmeni Hasan Doludeniz’in seslendirdiği müziklerle unutulmaz bir gece yaşayan Okul Müdürleri Öğretmenler ve eşleri gönüllerince bir gece yaşamanın mutluluğunu biz kez daha yaşadılar.anamurgündme001 anamurgündme002 anamurgündme003 anamurgündme004 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme013 anamurgündme014 anamurgündme015 anamurgündme016 anamurgündme017 anamurgündme018 anamurgündme019 anamurgündme020 anamurgündme021 anamurgündme022 anamurgündme023 anamurgündme024 anamurgündme025 anamurgündme026 anamurgündme027 anamurgündme028 anamurgündme029

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com