logo

Anamur Reklam

Yeni bir yıldız doğuyor Baran Aydın Gururlandırdı

Anamur da Muz Spor Kulüp başkanlığını yürüten  Sami Aydın’ın oğlu  2006 doğumlu Baran Aydın  Ligin gözde takımlarından olan  bir  takıma transfer oldu.

Konu ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan Genç Futbolcu Baran Aydın’ın Babası Sami Aydın açıklamasında, “Anamur Galatasaray futbol okulunda yetişip Galatasaray’ın altyapısında daha önce oynayan sonradan Osmanlı sporun alt yapısına gönderilen daha sonra Osmanlı spor’dan da Türkiye Süper Ligi’nin gözde takımlarından birine transfer olan beni ve memleketim Anamur’un gururu olan oğlum Baranı tebrik ediyorum.

Öncelikle  bu konuda büyük emeği olan Erol Avşar Fatih Uygura teşekkür ederim. Oğlum Baranada, bahtının açık olmasını Türkiye’nin gözde takımlarından bir olan  takımına ve kendisine hayırlı olsun diyorum. Cumartesi günü transfer olduğu takımın ismini açıklayacağını da söyleyen genç futbolcu Baran ve Babası Sami Aydın  daha yeni başlıyoruz.  Anamur’umuz her şeyin en güzeline layık emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum “Dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com