logo

Anamur Reklam
07 Ağustos 2019

Ziraat Odası yönetimi Gül Karabay’ı ziyaret etti

Anamur Bozyazı Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Kordinasyon Şube Müdürlüğü’ne atanan Gül Karabay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gül Karabay’ı makamımda ziyaret ederek görevinde başarılar dilediklerini kaydeden Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ziyarette“Anamur Bozyazı Ziraat Odası olarak, Anamur Koordinasyon Şube Müdürlüğü ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanlığı ile koordineli çalışmalar Anamur ve Bozyazı tarımı için ciddi önem arz ediyor. Biz Ziraat Odası olarak hazırız sizlerden de bu konuda hassasiyet bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Şube Müdürü Gül Karabay da, belediyelerin ve ziraat odalarının hizmet amaçlı halka açık kuruluşlar olduğunu, koordineli hizmet anlayışının birinci vazifeleri görüp bu düsturu şiar edindiklerini, sosyal belediyecilik anlayışında tabii görev atletiklerini belirtterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Kendilerini en iyi duygularla müspet bir ortamda ağırladığı için Gül Karabay’a teşekkür eden Başkan Gümüş ve beraberindekiler yeni görevinde başarılar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com